/Files/images/0_e9dc1_f0082986_orig.png

Історія Золочівського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 2

Золочівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 розпочав свою діяльність у лютому 1969 року. Засновником закладу є Золочівська селищна рада Золочівського району Харківської області. Заклад був розрахований на 6 груп та 130 дітей. Так як в селищі функціонувало лише 2 дитсадка та ясла, в перший рік роботи дошкільного закладу №2 його відвідувало близько 180 дітей. (2 групи для дітей раннього віку та 4 групи для дітей дошкільного віку).

Із 1969 по 1970 рік завідувачем дитсадка була Рижко Ніна Григорівна. Перші кроки становлення дитячого садка були важкими. Починати завжди важко. Упорядкування території, підбір колективу, розподіл обов'язків, комплектація груп - це так відповідально. Ніна Григорівна — подолала усі труднощі, знайшла спільну мову з людьми, вселила в них впевненість у свої сили, була для них мудрим наставником.

З 1970 по 1991 заклад очолювала Обідник Марія Матвіївна, яка самовіддано працювала над створенням матеріально-технічної бази закладу. З року в рік дошкільний навчальний заклад радикально змінювався на краще, покращувалась матеріальна база закладу, сформувався активний, працелюбний, професійно-грамотний колектив.

З 1991 по 2011 рік завідувачем була Коротенко Віра Григорівна. За час її керівництва зміцнювалась і примножувалась матеріальна база дитячого садка: заклад перейшов на газове опалення, було повністю замінено водо та каналізаційні системи, залучено міжнародну організацію «Tasis» до надання фінансової допомоги ДНЗ для проведення капітального ремонту даху, заміни вікон, вхідних дверей. Віра Григорівна постійно піклувалась про відповідальне, турботливе ставлення працівників закладу до дітей, завжди була в авангарді нових педагогічних результативних підходів спрямованих на розвиток, навчання та виховання дітей.

У вересні 2011 року заклад очолила Тішкова Людмила Степанівна, яка продовжила роботу по спрямуванню колективу на виконання головного завдання – збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дошкільників.На даний час в закладі функціонує 6 вікових груп (1 група для дітей раннього віку, 5 дошкільних груп), виховується 130 дітей. Працює 28 чоловік, з них 11 педагогів. Усі педагоги володіють педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал.За роки плідної праці в дошкільному закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу.Адміністрація постійно дбає про відповідальне, материнське ставлення працівників до дітей, створення сприятливих, комфортних умов для перебування дошкільнят в закладі, всебічного іх розвитку, творчої самореалізації, формування життєвої компетенції, ціннісного ставлення до навчколишнього світу.Дитячий садок є опорним закладом із питань фізкультурно-оздоровчої роботи в системі обласної мережі Шкіл сприяння здоров`ю «Здорові діти – здорова нація»

.Педагогічні працівники закладу неодноразово нагороджені грамотами обласного та районного рівня за досягнення в освітній роботі.Колектив дитсадка є неодноразовим переможцем в огляді підготовки освітніх закладів до нового навчального року.Наряду з розвитком виховної, освітньої діяльності, продовжується робота по покращенню матеріально-технічної бази закладу.

Завдяки плідній співпраці з селищною радою та батьками дитячий садок набуває сучасного вигляду, є привітною та затишною оселею для дітей. Упродовж останніх років в закладі виконано великий обсяг робіт по зміцненню матеріально-технічної бази.Активне осучаснення предметно-просторового середовища закладу, його розвиток можливий лише за умов плідної співпраці всіх, хто небайдужий до проблем дошкільного закладу.

В усі часи діяльності дошкільного закладу робота колективу спрямовувалась на створення умов для всебічного розвитку дітей, їх комфортного перебування в садочку, реалізації творчих потреб дошкільнят, виховання здорового покоління.

Кiлькiсть переглядiв: 481

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.