ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Прийом дітей в заклад ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ здійснюється ЗГІДНО до ст.. 14 Закону України «Про дошкільну освіту», п.6,7,8,9,10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту закладу.
Групи комплектуються за віковими, в разі побажань батьків або осіб, які їх замінюють за сімейними (родинними) ознаками, відповідно до нормативного наповнення, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в закладі дошкільної освіти.
Наповнюваність в дошкільних групах – до 20 дітей, в групі раннього віку та різновіковій групах - до 15 дітей, в літній оздоровчий період - до 15 дітей.
Зарахування дитини здійснюється керівником закладу протягом календарного року на підставі: - заяви батьків або осіб, які їх замінюють; - медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; - свідоцтва про народження дитини.
Переведення з однієї групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року.За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб які їх замінюють, а також в літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти може здійснюватись:
- за бажанням батьків, або осіб які їх замінюють;
- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в закладі дошкільної освіти даного типу;
- у разі несплати без поважних причин батьками, або особами які їх замінюють плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація закладу дошкільної освіти зобов'язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх замінюють про відрахування дитини не менше як за 10 календарних днів. Забороняється безпідставне відрахування дитини з ЗДО.


Кiлькiсть переглядiв: 294

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.